Foda: Polacy są waleczni i elastyczni

sports news

Selekcjoner Austrii Franco Foda docenia ofensywny potencjał reprezentacji Polski przed startem eliminacji Euro 2020. Obie drużyny zmierzą się ze sobą w czwartek wieczorem.

– Doskonale zdajemy sobie sprawę z siły ataku polskiej drużyny. Trener Brzęczek dysponuje zawodnikami światowej klasy, jak Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik czy Krzysztof Piątek. Musimy się skoncentrować na tym, żeby zacieśniać przestrzeń między zawodnikami – wyznał Foda, cytowany przez oficjalny serwis reprezentacji Polski.

– Gramy u siebie, to nasz atut i chcemy to wykorzystać. Nie możemy pozwolić, żeby się otworzyć, bo może to zakończyć się stratą bramki. Oglądałem mecze Polaków przeciwko Portugalczykom i Włochom. To były bardzo zacięte rywalizacje. Spotkania mogły też zakończyć się zupełnie innym rezultatem, czyli zwycięstwem Polski – podkreślił Foda.

– Wiemy, że Polacy są waleczni i elastyczni. Mogą grać w dwóch systemach. Napastnicy mogą wymieniać się stronami, szybko przechodzić do ataku, a także głęboko się cofnąć. Jesteśmy przygotowani na wszystkie warianty gry – zapewnia selekcjoner Austrii.

– Nasza drużyna na zajęciach spisywała się bardzo dobrze. Cieszy mnie to, że mam teraz do dyspozycji zdrowych zawodników. Mam nadzieję, że entuzjazm piłkarzy i licznie zgromadzeni kibice będą nas nieśli w czwartkowym meczu z Polakami – dodał Foda.

(za laczynaspilka.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.