Fojut: Forma rywala nas nie interesuje

sports news

Jarosław Fojut, obrońca Pogoni Szczecin przed środowym meczem z Lechem Poznań przyznał, że „Portowcy” skupiają się przede wszystkim na sobie, a nie formie rywali.

– Ważne jest to, żebyśmy od samego początku pokazali w Poznaniu, że nie interesuje nas w jakiej formie jest nasz rywal. Tabela w tej chwili nie ma znaczenia. Wynik będzie efektem naszej pracy przez 90 minut – powiedział Jarosław Fojut, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

Defensor dodał, że „Portowcy” mają swoje problemy, ale wyniki jakie osiągają szczecinianie są zadowalające.

– Brakuje nam pewnej regularności, ale tak jest także w przypadku innych klubów. Zespół cały czas się kształtuje – przyznał Fojut.

– Jeśli chodzi o wyniki, to oczywiście życzylibyśmy sobie takiej serii jaką mieliśmy w pewnym momencie sezonu, ale też nie można zapominać jak źle zaczęliśmy rozgrywki. Uważam, że wynik, który do tej pory osiągnęliśmy jest dobry – stwierdził piłkarz Pogoni.

(za:pogonszczecin.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.