Formuła 1: Część Grand Prix może być dwudniowa

sports news

Gunther Steiner, szef zespołu Haas przyznał w rozmowie z „Autosport”, że część weekendowych wyścigów w tym sezonie może zostać skrócona z trzech do dwóch dni.

– Pracujemy obecnie nad zmniejszeniem formatu niektórych Grand Prix do dwóch dni – nie ukrywa Gunther Steiner.

– Zmiana formatu jest nieunikniona. Przynajmniej będziemy mogli zweryfikować w praktyce, co jest lepsze: dwudniowy lub trzydniowy weekend wyścigowy – dodał szef zespołu Haas.

Sezon Gran Prix Formuły 1 miał wystartować w marcu, ale z powodu pandemii koronawirusa kolejne wyścigi są przekładane lub odwoływane.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.