Fornalik: Nasi rywale szukają różnych środków, aby zatrzymać Piasta

sports news

– Zawodnicy chyba już oswoili się z tą niecodzienną sytuacją, że stadiony są puste. Taki mecz derbowy, przy udziale kibiców jest zawsze wyjątkowym wydarzeniem. Mogę nawet powiedzieć, że derby to święto i z kibicami, na pewno byłby to zupełnie inny mecz – powiedział trener Piasta Gliwice, Waldemar Fornalik, przed meczem z Górnikiem Zabrze.

– Możemy być zadowoleni, z tego co pokazaliśmy w tych dwóch kolejkach. W dwóch meczach strzeliliśmy sześć bramek, straciliśmy tylko jedną i zdobyliśmy komplet punktów. Forma w tych spotkaniach była na dobrym poziomie i zależy nam na tym, aby jak najdłużej ją utrzymać – dodał szkoleniowiec mistrzów Polski, który wyjawił, że Piast może we wtorkowym pojedynku być osłabiony.

– Pod znakiem zapytania stoi występ Jorge Feliksa, który został brutalnie zaatakowany w meczu z Koroną Kielce. Był to trzeci mecz rzędu, w którym nasi rywale otrzymują czerwone kartki, a nasi zawodnicy odnoszą kontuzję. Chciałbym podkreślić, że przeciwnicy szukają różnych środków, aby zatrzymać Piasta – zauważył Fornalik.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.