Fornalik: Takie spotkania nakręcają drużynę

sports news

Trener Piasta Gliwice Waldemar Fornalik mobilizuje swoich podopiecznych przed szlagierowo zapowiadającą się konfrontacją z Lechią Gdańsk.

Obie drużyny spotkają się w Trójmieście w ramach 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

– Ważne jest mieć swój plan na ten mecz. Chcemy grać w piłkę i kreować sobie sytuacje, ale przy tym musimy być czujni i jeszcze bardziej uczuleni na atuty Lechii, które bez wątpienia posiada. To, że zajmuje pierwsze miejsce i ma tyle punktów na swoim koncie ma swoją wymowę – wyznał Fornalik dla oficjalnego serwisu Piasta.

– Udowadniamy swoją postawą na boisku, że możemy wygrać z każdym. Każdy z nas ma jakieś swoje ukryte ambicje i marzenia, ale trudno nie koncentrować się na najbliższym meczu. Można myśleć w przód, ale każde spotkanie nas weryfikuje i pokazuje, czy te cele w dalszym ciągu będą realne – podkreślił były selekcjoner kadry.

– Patrząc na tabelę, można powiedzieć, że to jest jeden z najtrudniejszych meczów w tej rundzie zasadniczej. To jest tylko sytuacja na papierze. Takie spotkania nakręcają drużynę i nie trzeba jakoś specjalnie motywować zawodników – podsumował Fornalik.

(za piast-gliwice.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.