Forsell: Nie mamy punktów, więc bramka mnie nie cieszy

sports news

– To był trudny mecz, pełen walki. Nie widziałem jeszcze sytuacji kartkowej, ale nie wiem, czy była to stuprocentowa czerwona kartka. Graliśmy dobrze, ale będąc w osłabieniu ciężko wygrać mecz. Przeciwnik rozgrywał długie piłki po skrzydle, stwarzając sobie sytuacje – powiedział po przegranym 1:2 meczu z Piastem Gliwice, strzelec bramki dla Korony Kielce, Petteri Forsell.

– To jest moja praca, strzelanie goli, asystowanie przy bramkach. Dzisiaj wpisałem się raz na listę strzelców, natomiast nie udało się zdobyć punktów, więc trafienie aż tak bardzo mnie nie cieszy – dodał fiński pomocnik.

– Koncentrujemy się na kolejnym meczu. Nie zagraliśmy słabo. W następnym spotkaniu znów będziemy mieli jedenastu zawodników na boisku i będziemy gotowi do walki – zakończył Forsell.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.