Francja – Niemcy: Mulller gola!

Przed nami ćwierćfinały mundialu i na pierwszy ogień dostajemy mecz Francja – Niemcy. Pewnie zastanawiacie się jak do niego podejść. Wskazanie zwycięzcy na tych mistrzostwach graniczy z cudem zwłaszcza w fazie pucharowej, w której oglądaliśmy już tak wiele dogrywek.

Chciałbym, żebyście rozważyli następujące dwie opcje:

1. Muller strzela bramkę – kurs 2.20 w

Mający na oku koronę króla strzelców Thomas Muller był zaangażowany w prawie każdą bramkę na tym mundialu. Jak nie strzelał, do asystował, choć jednak częściej trafiał do siatki. W meczu z Francją, która na pewno nie postawi autobusu w bramce, napastnik będzie miał więcej miejsca, na wykorzystanie swoich naprawdę dużych umiejętności. Kurs wysoki, a prawdopodobieństwo przyznajcie, że wysokie. Z pewnością wyższe niż wskazanie zwycięzcy po 90 minutach.

2. Powyżej 2,5 goli – kurs 2.05

Obie drużyny zostawiły dużo sił w meczach w 1/8 finału, a do togo nie bez  znaczenia jest fakt, że Niemcy grali wyczerpującą dogrywkę z Algierią. W drugiej połowie powinny paść bramki. Skoro powyżej typowaliśmy Mullera, to zapewne i Francuzi coś strzelą. My przewidujemy, że jedna z drużyn wygra to spotkanie 2:1, ale nie wskażemy dziś półfinalisty z tej pary. Z dużym prawdopodobieństwem postawimy jednak na powyżej 2.5 goli.