Frątczak: Zabrakło nam trójek

sports news

Menedżer Get Well Toruń Jacek Frątczak był mocno zawiedziony przegraną w Zielonej Górze z Falubazem 37:53 w meczu inauguracyjnej kolejki PGE Ekstraligi.

– Przyjechaliśmy się postawić i wygrać mecz. Początek spotkania nie ułożył się po naszej myśli. Do biegów nominowanych szukaliśmy liderów i prędkości w sprzęcie – wyznał Frątczak dla oficjalnego serwisu Falubazu.

– Zabrakło nam trójek, do tego kilka błędów, ale to początek sezonu i nie możemy płakać nad rozlanym mlekiem. Musimy zacząć myśleć już o kolejnym meczu, wyeliminowaniu błędów oraz sprzetu, który zawiódł. Nie chcę się jednak tym tłumaczyć, bo to jest PGE Ekstraliga i tu się jedzie do końca – podkreślił opiekun „Aniołów”.

– Wynik odjechał nam w biegach nominowanych. Szkoda biegu dwunastego, w którym Jason z Igorem jechali na podwójnym prowadzeniu, ale przeszkodzili sobie, a Piotr Protasiewicz to wykorzystał. Nie jestem zadowolony z tego spotkania, ale nie będę też się załamywał – podsumował Frątczak.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.