Frenkie De Jong: Premier League zyskała na sile

sports news

Pomocnik Barcelony Frenkie De Jong zdaje sobie sprawę, że w tym momencie hiszpańska Primera Division ustępuje angielskiej Premier League.

Reprezentant Holandii dołączył do „Dumy Katalonii” pod koniec czerwca 2019 roku, przenosząc się z Ajaksu Amsterdam za 75 milionów euro.

– Kiedyś myślałem, że Primera Division jest najsilniejszą ligą na świecie. Widać to było zwłaszcza w europejskich pucharach – wyznał De Jong dla dziennika „Marca”.

– W przeszłości kluby hiszpańskie awansowały do ostatnich etapów tych rozgrywek i często wygrywały Ligę Mistrzów i Ligę Europy – podkreślił reprezentant Holandii.

– W ostatnich latach Premier League zyskała na sile. Jeśli chodzi o poziom umiejętności, Primera Division jest lepsza, ale pod względem intensywności to Premier League jest nieco mocniejsza – podsumował wątek Frenkie De Jong.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.