Fricke: Możemy śmiało mówić o tytule

sports news

– Chcę pomóc wszystkim w Belle Vue Aces, aby byli tak dobrzy jak tylko potrafią – wyznał Fricke dla oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix.

Drugi rezerwowy cyklu chętnie wspiera młodszych zawodników swoim doświadczeniem i stawia sobie ambitny cel przed startem sezonu w SGB Premiership.

– Niektórzy powiedzą, że to zbyt duże wyzwanie, lecz mamy za sobą tyle argumentów i zdolności, że śmiało możemy mówić o mistrzowskim tytule – podkreślił Australijczyk.

– To ważny rok dla mnie, jak również dla klubu. Jeśli u siebie i na wyjeździe pojedziemy na najlepszym poziomie, to wierzę będziemy w pierwszej czwórce – stwierdził Fricke.

– Między nami jest mnóstwo energii. Każdy jest podekscytowany byciem w Manchesterze. Jesteśmy szczęściarzami, mając tak świetny tor i stadion. Jest kilka nowych twarzy w zespole, lecz poznajemy się nawzajem – kontynuował indywidualny mistrz Australii.

– Każdy jest przyjazny i na tym zbudować siłę w tym sezonie. To ten rodzaj emocjonalnej więzi podnosi morale zespołu i daje moc do rywalizacji w lidze – dodał Fricke.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.