Fricke obronił tytuł IM Australii, Holder i Tungate na podium

sports news

Max Fricke został Indywidualnym Mistrzem Australii 2020. Żużlowiec Betard Sparty Wrocław obronił tytuł wywalczony przed rokiem.

Fricke przypieczętował kolejny krajowy prymat zajmując drugie miejsce w Gillmann, ostatniej rundzie tegorocznego cyklu IM Australii.

Srebrny medal wywalczył Jack Holder. Młodszy z braci triumfował w finale w Gillmann. Na podium cyklu stanął również Rohan Tungate, który także był trzeci w ostatniej rundzie.

Tuż za podium uplasował się Chris Holder. Starszy z braci uzupełnił w ten sposób grono uczestników eliminacji do Grand Prix 2021 roku.

* * * * * *
Czołówka klasyfikacji generalnej IM Australii 2020:

1. Max Fricke – 71
2. Jack Holder – 62
3. Rohan Tungate – 59
– – – – – –
4. Chris Holder – 57
– – – – – –
5. Jaimon Lidsey – 55
6. Brady Kurtz – 47

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.