Gabi: To bardzo ważne zwycięstwo

Kapitan Atletico Madryt, Gabi nie krył zadowolenia po niedzielnym spotkaniu z Sevillą, które “Rojiblancos” wygrali 3:0 (1:0). Hiszpan był autorem drugiego gola, który padł w 79. minucie.

– Wyszliśmy na boisko z myślą o wygraniu meczu. Od samego początku chcieliśmy zaprezentować się z dobrej strony i myślę, że to nam się udało. Chciałbym pogratulować wszystkim moim kolegom – powiedział Gabi cytowany przez dziennik “AS”.

– Wiemy o tym, że pierwsze ligowe mecze będą naprawdę trudne. Sevilla jest jednym z naszych bezpośrednich rywali i zwycięstwo to dla nas bardzo ważny krok. Zmiany, które wykonał trener, pokazały, że w naszym składzie znajdują się świetni zawodnicy. Wszyscy jesteśmy dobrze przygotowani i możemy grać – dodał.

– Teraz skupiamy się głównie na dalszych treningach. Nie wybiegamy zbyt daleko w przyszłość i staramy się myśleć wyłącznie o następnym meczu. Wkrótce czeka nas spotkanie z Barcą i właśnie to jest naszym priorytetem – podkreślił.

Gabi potwierdził również, że Raul Garcia prawdopodobnie opuści klub i przejdzie do drużyny Athletic Bilbao. Zapewnił, że cały zespół dziękuje mu za ostatnie lata i życzy mu jak najlepiej.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…