Gabriel celem transferowym Wolverhampton Wanderers

sports news

Dziennik „Daily Mail” poinformował, że Gabriel z Lille OSC jest jednym z głównym celem transferowym Wolverhampton Wanderers.

Dla zespołu „Wilków” w zimowym oknie transferowym kluczowym będzie wzmocnienie linii obrony. Dlatego szczególnie chcieliby sprowadzić na Molineux Stadium Gabriela.

Piłkarz ostatnio otrzymał powołanie do reprezentacji Brazylii U-20, a jego umowa z ekipą „Les Dogues” obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Jego aktualną wartość rynkową wycenia się na 10 milionów euro.

W trwających rozgrywkach 21-latek wystąpił w ośmiu meczach Ligue 1 oraz trzech spotkaniach Ligi Europy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.