Gabriel Pereira piłkarzem AS Monaco

sports news

Gabriel Pereira oficjalnie został nowym zawodnikiem AS Monaco – poinformował francuski klub za pośrednictwem strony internetowej.

17-latek trafił na Stade Louis II z Gremio Porto-Alegre i z klubem z Księstwa podpisał umowę, która będzie obowiązywała o 2022 roku. Całą swoją dotychczasową karierę spędził w brazylijskim klubie.

Obecnie bramkarzem numerem jeden AS Monaco jest Lecomte Benjamin. W tym zespole występuje również Kamil Glik.

Podopieczni Leonardo Jardima zajmują obecnie 14. miejsce w tabeli Ligue 1 i ma na koncie 12 punktów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.