Gago: Przyjaźnie się z Messim

sports news

Były pomocnik Realu Madryt – Fernando Gago wyznał, że pozostaje w bliskich stosunkach z Lionelem Messim.

– Przyjaźnimy się od wielu lat. Mamy podobne spojrzenie na futbol. Gdy graliśmy razem w reprezentacji, starałem się z nim współpracować – mówi Gago.

– Zawsze uważałem, że nie powinien tak długo utrzymywać się przy piłce, tylko bardziej ją rozgrywać. Próbowałem robić mu miejsce, zabierając ze sobą przeciwników – dodał.

– Rozumieliśmy się idealnie. Świetnie było móc z nim grać w jednej drużynie – zakończył.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.