Galliani: Mogłem przeprowadzić kilka spektakularnych transferów

sports news

Dyrektor Monzy – Adriano Galliani przyznał w rozmowie z włoskimi mediami, że podczas jego kadencji w Milanie, miał szansę ściągnąć do klubu kilku zawodników światowego formatu.

Galliani pracował w Milanie blisko przez 31 lat.

– Próbowaliśmy sprowadzić do nas Del Piero, przed tym jak trafił do Juventusu. Jest jednym z dwóch graczy, których najbardziej żałuje, że nie udało ich się sprowadzić do Milanu – mówi Galliani.

– Padwa nam go zaoferowała, oczekiwała 5 milionów euro, a my nie byliśmy co do tego zakupu przekonani – dodał.

– To samo tyczy się Cristiano Ronaldo. Kiedy miał 16 lat i grał w Sportingu, mogliśmy go sprowadzić za 16 milionów dolarów – przyznał Galliani.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.