Gary Neville: Nie jestem pewien, czy sezon 2019/20 zostanie dokończony

sports news

Były obrońca Manchesteru United , obecnie ekspert Sky Sports, Gary Neville, powiedział, że jego wiara w dokończenie obecnego sezonu w ostatnim czasie mocno spadła.

– Pięć lub sześć tygodni temu, byłem w 99 procentach pewien, że ten sezon zostanie rozegrany – powiedział Gary Neville w Sky Sports.

– Tak myślałem o wszystkich turniejach bez wyjątku, niezależnie od tego, czy mecze odbędą się na pustych trybunach, czy nie. Teraz widzę trudności np. z kontraktami. Widzę, jak trudno będzie rozpocząć grę na pustych trybunach, jeśli jeden z graczy zostanie zainfekowany. Wszyscy znów będą musieli poddać się kwarantannie – dodał Anglik.

– Szczerze mówiąc, jestem coraz mniej pewien, że sezon 2019/20 uda się dokończyć – podsumował Neville.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.