Gasperini: Czujemy się pewnie i ciekawi nas Liga Mistrzów

sports news

Trener Atalanty Bergamo Gian Piero Gasperini mobilizuje swoich podopiecznych przed konfrontacją z Dinamem Zagrzeb na początek zmagań w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

– Zyskaliśmy szansę dzięki niezwykłej kampanii. Po raz pierwszy w swojej historii Atalanta bierze udział w tych rozgrywkach. Cieszymy się i jesteśmy ciekawi, jaki będzie nasz pierwszy kontakt z Ligą Mistrzów – wyznał Gasperini dla “Corriere dello Sport”.

– Wiemy, że jest to najwyższy poziom, ale jednocześnie czujemy się pewnie i pragniemy dowiedzieć się, co możemy zrobić. Wszyscy nasi przeciwnicy w grupie zdobyli krajowe tytuły w Chorwacji, na Ukrainie i w Anglii, więc wszyscy zasługują na to, aby tu grać. Być może mamy mniejszą liczbę fanów w porównaniu do innych, a na pewno mniej zasobów, ale to po prostu oznacza, że ​​zasłużyliśmy na to jeszcze bardziej – podkreślił szkoleniowiec zespołu z Lombardii.

– Przed nami sześć spotkań. Pierwsze będzie ważne, ale nie decydujące. Jestem pewien, że atmosfera w Zagrzebiu będzie imponująca, ale jesteśmy przyzwyczajeni do kilku naprawdę dużych aren. Szanujemy Dinamo, ale atmosfera nie będzie decydującym elementem w tym spotkaniu – kontynuował opiekun Atalanty.

– Ważne jest, aby stawić czoła każdemu, nie tracąc przy tym własnego charakteru i stylu. Obie drużyny będą walczyć o zwycięstwo w tym meczu – dodał Gasperini.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…