Gattuso: Musimy zachować spokój

sports news

AC Milan zremisował u siebie z Udinese Calcio 1:1 we wtorkowym meczu Serie A. Gennaro Gattuso, trener drużyny z San Siro, powiedział, że jego drużyna przechodzi trudny okres, ale musi zachować spokój.

– To jest trudny moment. Każda drużyna przechodzi go w trakcie sezonu. Łatwo jest mówić o taktyce i starać się zrobić wszystko, ale to po prostu nie działa. Nie możemy się jednak poddać – powiedział Gattuso w rozmowie z „Sky Sport Italia”.

– Byliśmy zbyt wolni, zwłaszcza po strzeleniu gola. Nigdy jednak nie możemy się poddać. Graliśmy z zaciągniętym hamulcem ręcznym, jakbyśmy się czegoś obawiali. To odbiera ci energii fizycznej i mentalnej – dodał.

– Każdy w sezonie ma wzloty i upadki. Dla nas jest to teraz ten gorszy moment. Musimy zachować spokój i odzyskać pewność siebie. Kiedy fizycznie nie czujesz się dobrze, to masz wrażenie, że piłka waży 120 kilogramów – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.