Genk – Gent – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Genk – Gent. Typy bukmacherskie do Singla, na czwartek 21. dzień stycznia, wybraliśmy z belgijskiej Jupiler League. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Genk pokona u siebie Gent.

Gospodarze są wiceliderem rozgrywek w Belgii, ale ostatnio nie błyszczą formą. Doznali dwóch porażek z rzędu i to z zespołami z dolnych rejonów tabeli. Czas wrócić na zwycięskie tory, bo ich główny rywal w walce o mistrzostwo (Club Brugge) odskoczył już na siedem punktów.

Natomiast ekipa z Gandawy plasuje się na 13. pozycji i od trzech spotkań nie zaznała smaku zwycięstwa. Przez drużynę przechodzi fala kontuzji i dziś nie zagra choćby były piłkarz Legii, Vadis Odjidja-Ofoe.

Liczymy, że gracze z Genku wykorzystają atut własnego boiska i powrócą do wygrywania. Może nie będzie to okazałe zwycięstwo, ale uważamy, że stać ich na skromne 1:0.

Genk – Gent, typ: 1, kurs: 2.23.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Venlo – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-venlo-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Young Boys – St. Gallen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-young-boys-st-gallen/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lyon – Angers https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lyon-angers/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…