Gerrard: Rośliśmy z upływem czasu gry

sports news

Rangers FC pokonał FC Porto 2:0 w meczu grupy G Ligi Europy. Steven Gerrard, menedżer szkockiej drużyny, był dumny z gry swoich podopiecznych.

– Jestem bardzo szczęśliwy i bardzo dumny z zawodników. Uważam, że w drugiej połowie zagraliśmy bardzo dobrze, naprawdę mocno – powiedział Gerrard, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– W przerwie prosiliśmy zawodników, aby dali z siebie jeszcze więcej, zagrali z większą wiarą w siebie i pokazali jakość, która mogła zranić rywali – dodał.

– Uważam, że udało nam się to zrealizować. Szybka gra Porto sprawiała nam trochę problemów w pierwszych 15-20 minutach, ale potem to my rośliśmy z upływem czasu gry. Zakończyliśmy spotkanie naprawdę mocno – zaznaczył.

Liderem grupy ze zdobytymi siedmioma punktami jest Young Boys Berno, a taki sam dorobek mają drudzy Rangersi. Trzeci Feyenoord Rotterdam i czwarte FC Porto zgromadziły po cztery „oczka”. W następnej kolejce ekipa ze Szkocji zagra w Holandii, natomiast zespół z Portugalii uda się do Szwajcarii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.