Giovanni Trapattoni: Inter Mediolan zmierza w dobrym kierunku

76-letni włoski szkoleniowiec, Giovanni Trapattoni przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jego zdaniem Inter Mediolan zmierza w dobrą stronę i już wkrótce wyjdzie z piłkarskiego kryzysu.

Były szkoleniowiec Bayernu Monachium, który ostatnio współpracował z Irlandzkim Związkiem Piłki Nożnej, zaznaczył jednak jednoczenie, że jego zdaniem wciąż głównym faworytem do mistrzostwa jest Juventus.

– Droga, którą podąża Inter Mediolan jest słuszna – powiedział Giovanni Trapattoni w wywiadzie dla “FCInterNews”.

– Roberto Mancini jest świetnym trenerem i na dodatek ma doświadczenie międzynarodowe. Naturalnie, ciężko jest drużynie zebrać się po tylu roszadach w składzie, ale sądzę, że dla Interu Mediolan była to jedyna słuszna droga – kontynuował.

– Oczywiście potrzeba czasu, aby nowi zawodnicy zaaklimatyzowali się w nowym otoczeniu. Skład na chwilę obecną jest dobry, teraz po prostu trzeba nad nim pracować – stwierdził.

– Scudetto? Jest wiele mocnych zespołów, ale wydaje mi się, że wciąż numerem jeden jest Juventus. AC Milan i Inter Mediolan są tuż za Starą Damą. W grze będą również AS Roma, Napoli oraz Lazio Rzym – dodał.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…