GKM rozgromił Lokomotiv, bezbłędny Buczkowski

sports news

MrGarden GKM Grudziądz rozbił przed własną publicznością Lokomotiv Daugavpils 60:30 w sparingowym spotkaniu rozegranym w środę na obiekcie zespołu z Pomorza.

Znakomitą dyspozycję potwierdził Krzysztof Buczkowski, który był niepokonany w pięciu wyścigach i zdobył w sumie piętnaście punktów. Trzy „oczka” mniej wywalczył Przemysław Pawlicki, który wygrał dwa z pięciu swoich biegów.

Dziewięć punktów w czterech próbach przywiózł dla gospodarzy Kenneth Bjerre. „Oczko” mniej od filigranowego Duńczyka zgromadził Marcin Turowski oraz najskuteczniejszy wśród gości Rosjanin Wadim Tarasienko. Obaj czterokrotnie ustawiali się pod taśmą.

Cenne siedem punktów dla zespołu z Pomorza dorzucił również Roman Lakhbaum. Rosjanin również czterokrotnie pojawiał się na torze w Grudziądzu i wygrał swój pierwszy wyścig w tych zawodach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.