GKS Tychy pozyskał dwóch zawodników

sports news

Byli piłkarze GKS-u Bełchatów – Bartosz Biel i Krzysztof Wołkowicz – podpisali kontrakty z GKS-em Tychy – poinformował tyski klub. Zawodnicy podpisali umowy, które będą obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku, z możliwością ich przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Biel to 26-letni prawy pomocnik. Ostatnie dwa sezony spędził w Bełchatowie, gdzie rozegrał 67 spotkań i strzelił 16 bramek.

– Bartosz ma za sobą bardzo udane dwa sezony, w których strzelił łącznie aż 16 goli. Z pewnością był wyróżniającą się postacią pierwszoligowych rozgrywek. Cieszę się, że pomimo kilku propozycji z innych klubów wybrał ofertę GKS Tychy i mam nadzieję, że razem z naszym zespołem uczyni kolejny krok do przodu – powiedział prezes zarządu tyskiego klubu, Leszek Bartnicki.

Wołkowicz może grać na lewej stronie pomocy i obrony. W poprzednim sezonie rozegrał 22 spotkania w barwach GKS-u Bełchatów, w których strzelił dwa gole i zanotował trzy asysty.

– Krzysztof jest piłkarzem obdarzonym wyjątkowym potencjałem motorycznym. Mimo stosunkowo młodego wieku ma już ogromne doświadczenie na poziomie centralnym. Jego znakiem rozpoznawczym jest doskonałe wykorzystanie lewej nogi, gdyż dysponuje bardzo dobrym dośrodkowaniem i uderzeniem z dystansu – stwierdził Bartnicki.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.