Godin: Kończę najpiękniejszy etap w karierze

sports news

Diego Godin na konferencji prasowej potwierdził oficjalnie, że po sezonie odjedzie z Atletico Madryt. Kapitan grał w stołecznym klubie od dziewięciu lat.

– Najpiękniejszy etap mojej kariery kończy się. Jestem dumny, że byłem częścią historii tego klubu. Jestem bardzo wdzięczny, że mogłem tu być – powiedział Diego Godin, cytowany przez oficjalne kanały Atletico Madryt.

– Atletico to mój klub, moja rodzina i mój dom. Pożegnanie jest wyjątkowo trudne, bo spędziłem tu wspaniały czas, za co wszystkim dziękuję – dodał obrońca.

Godin w barwach stołecznego klubu został mistrzem Hiszpanii, zdobył Puchar i Superpuchar Hiszpanii, dwukrotnie wygrywał też Ligę Europy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.