Gomólski: Adepci mają brać z nas przykład

sports news

– Na razie z klubem szukamy mieszkania. Pomagają mi w tej kwestii i chcę się przeprowadzić do Gdańska – ujawnił Kacper Gomólski w rozmowie z oficjalnym serwisem Zdunek Wybrzeża.

Wychowanek Startu Gniezno pragnie jak najlepiej przygotować się do rywalizacji na zapleczu PGE Ekstraligi w barwach ekipy z Trójmiasta.

– Chcę wraz z Karolem Żupińskim i Krystianem Pieszczkiem brać udział w treningach, które prowadzi Jarek Hulko. Mamy też przydzieloną rolę z klubu, aby pojawiać się na treningach adeptów, aby widzieli jak się trenuje w zimie. Podchodzimy do tego profesjonalnie i mają brać z nas przykład, bo później zdaje to rezultat – podkreślił krajowy lider pierwszoligowca.

– Zmiana w przygotowaniach może mi pomóc. Wcześniej przygotowywałem się pod okiem trenera Przemka Gnata, który wykonywał świetną robotę. Widać to po formie fizycznej Oskara Fajfera, Norberta Krakowiaka i Adriana Gały – zaznaczył Gomólski.

– Gdańsk jest o wiele większym miastem od Gniezna i zawsze można coś porobić. Bardzo mi się tutaj podoba. Mam dużo do zwiedzenia w Gdańsku. Mam sporo do obejrzenia, tak naprawdę dotąd byłem tylko dwa razy nad morzem – podsumował wychowanek Startu Gniezno.

(za wybrzezegdansk.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.