Grabowski: Chcemy godnie zagrać na tle Lecha

sports news

Trener Resovii Rzeszów Szymon Grabowski odlicza z niecierpliwością godziny do rozpoczęcia spotkania z Lechem Poznań w 1/16 finału rozgrywek o Puchar Polski.

Lider drugiej ligi w ostatni weekend pokonał przed własną publicznością Elanę Toruń 2:1.

– Najbliższe godziny będą pracowite. Musimy zapoznać się z sytuacją zdrowotną drużyny – wyznał Grabowski cytowany przez oficjalny serwis klubu z Wielkopolski.

– Na pewno nie podejdziemy do tego meczu z marszu. Będziemy chcieli godnie zaprezentować się na tle Lecha Poznań – zapewnia opiekun Resovii.

– Jest to wartość dodana do tego, co robimy. Fajnie, że możemy przygotować się do takiego meczu po ligowym zwycięstwie – podsumował Grabowski.

(za lechpoznan.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.