Gravina: Szanuje naukę, ale się nie poddam

sports news

– Szanuję naukę, ale się nie poddam. Pracujemy obecnie nad tym, jak, a nie kiedy wrócić do futbolu. Kiedy we Włoszech wszytko wróci do życia i kiedy będą ku temu sprzyjały warunki, to piłka nożna również powróci – powiedział prezes włoskiej federacji piłkarskiej, Gabriele Gravina, w rozmowie z „La Repubblica”.

– Wiele razy już mówiłem, ale powtórzę: rozgrywki muszą zostać dokończone i mamy na to czas. Rząd, Liga, Federacja i lekarze podejmą razem odpowiedzialną decyzję. Nie mam wątpliwości, że cały kraj skorzysta na powrocie futbolu – dodał Gravina, którego zdaniem nie można przyznawać tytułów mistrzowskich przy „zielonym stoliku”.

– Tytuł powinien być wywalczony na boisku! Poza tym Juventus nie chce, w ten sposób wygrać ligi i jest to bardzo znacząca postawa – stwierdził szef włoskiego futbolu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.