Grigorij Łaguta zamienił Rybnik na Lublin

sports news

Grigorij Łaguta został nowym zawodnikiem Speed Car Motoru Lublin – poinformował beniaminek PGE Ekstraligi na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Rosjanin dołączy do drużyny „Koziołków” w dniu otwarcia drugiego okienka transferowego, które wyznaczono na 15 maja.

Starszy brat Artioma, reprezentującego MrGarden GKM Grudziądz, zaprezentuje się lubelskiej publiczności przy Alejach Zygmuntowskich w Lublinie w trakcie 6.kolejki, podczas której Speed Car Motor zmierzy się z Get Well Toruń.

Rosjanin będzie piątym obcokrajowcem w ekipie „Koziołków”. Wcześniej ofert beniaminka przyjęli również Ukrainiec Wiktor Trofimow, Szwed Andreas Jonsson, Brytyjczyk Robert Lambert i Duńczyk Mikkel Michelsen.

(za facebook.com/speedcarmotorlublin)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.