Grosicki piłkarzem miesiąca w Hull City

sports news

Kamil Grosicki został uznany za najlepszego zawodnika Hull City we wrześniu – poinformował klub z Championship. Wybory dokonali kibice „Tygrysów”.


Reprezentant Polski ma za sobą udany miesiąc. Trafił do siatki w każdym z trzech rozegranych meczów. Dodatkowo Grosicki rozegrał setne spotkanie w barwach Hull City.

Jego formę docenili fani „Tygrysów”, którzy w internetowej ankiecie wskazali go jako najlepszego zawodnika miesiąca. Polak otrzymał 45 procent głosów.

– Czuję się bardzo dobrze. Trener zachęca mnie do dobrej gry i świetnie mi się z nim współpracuje – powiedział Grosicki, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB