Gruchalski: Jedziemy do Torunia naładowani energią

sports news

– Wydaje mi się, że nie mamy handicapu własnego toru, ale jest wiele mijanek na dystansie, a o to przecież tak naprawdę chodzi – wyznał Michał Gruchalski w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

Junior forBET Włókniarza Częstochowa zdobył sześć punktów dla „Lwów”, który pokonał przed własną publicznością Speed Car Motor Lublin 52:38 w meczu trzeciej rundy PGE Ekstraligi.

Podopieczni Marka Cieślaka odnieśli w ten sposób drugie zwycięstwo w sezonie, natomiast „Koziołki” doznały drugiej wyjazdowej porażki.

– Trochę zmieniła się nawierzchnia tego toru. Próbujemy cały czas się do niej dostosować, powoli zaczynamy iść w dobrym kierunku i myślę, że wszystko idzie po naszej myśli. Zewnętrzna rzeczywiście nie niesie tak, jak kiedyś. Tor natomiast nadaje się nadal do walki, można atakować po całej jego szerokości – podkreślił Gruchalski.

– Niedawno włożyliśmy nową jednostkę, która nie za dobrze spisywała się na treningach. Okazała się lepsza podczas samych zawodów. Wszystko zaczyna iść do przodu. Ja sam trochę spokorniałem, dojrzałem do tej sytuacji gdzie jestem i co mam robić. Jestem spokojniejszy, podchodzę z dystansem do pewnych rzeczy. Nie zakładam przed meczem ile mam zdobyć punktów i nie robię tego podczas meczu – zapewnia junior „Lwów”, który jest dobrej myśli przed wyjazdem do Torunia.

– Get Well jest bardzo silną drużyną, ale jedziemy zmotywowani, naładowani energią i myślę, że pokażemy kawał dobrego żużla – dodał Gruchalski.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.