Gruchalski: Mamy bardzo ambitny skład

sports news

– Wszyscy jesteśmy szczęśliwi i nie możemy się doczekać początku sezonu – wyznał Michał Gruchalski w rozmowie z oficjalnym serwisem Włókniarza Częstochowa.

Podstawowy junior czterokrotnych mistrzów Polski bardzo dobrze ocenia zimowy obóz podopiecznych Marka Cieślaka w Szklarskiej Porębie.

– Połączyliśmy wysiłek z integracją. Wspólnie trenowaliśmy, spędzaliśmy dużo czasu i mieszkaliśmy razem w pokojach. Nowe osoby w zespole bardzo dobrze się zaaklimatyzowały – zapewnia zawodnik „Lwów”.

– Uważam, że swoją jazdą zasłużyłem na pierwszy skład. Nie zamierzam spuszczać z tonu i dalej będę walczył o jak najlepszy wynik. Jeżeli coś będzie nie tak, to zaczniemy od razu szukać zarówno w sprzęcie, jak i w głowie – podkreślił Gruchalski.

– W drużynie doszło do kilku transferów. Nasz skład jest z pewnością bardzo ambitny i damy z siebie wszystko – zapowiada podopieczny Cieślaka, który czuje się dumny z nominacji do reprezentacji.

– Powołanie do kadry było i jest dla mnie do tej pory ogromnym szokiem i wyróżnieniem. Bardzo się cieszę, że mogę być reprezentantem mojego kraju – dodał Gruchalski.

(za wlokniarz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.