Gruchalski zamienił Częstochowę na Tarnów

sports news

Michał Gruchalski podpisał kontrakt z Unią Tarnów – poinformowali trzykrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Dla wychowanka Włókniarza Częstochowa rok 2020 będzie pierwszym w gronie seniorów. W minionym sezonie w PGE Ekstralidze wykręcił średnią 1,283, a swoją dobrą postawą przyczynił się do wywalczenia przez „Lwy” brązowego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski 2019.

Gruchalski urodził się 18 listopada 1998 roku, a przygodę z czarnym sportem rozpoczynał od startów na mini żużlu, czego zwieńczeniem był tytuł Indywidualnego Mistrza Polski w 2014 roku. Rok później w Częstochowie uzyskał żużlowy certyfikat. Na torach PGE Ekstraligi zadebiutował w sezonie 2017, gdzie z powodzeniem rywalizował ze znacznie bardziej doświadczonymi rywalami przez ostatnie trzy lata.

Warunki kontraktów na starty w Nice Pierwszej Lidze Żużlowej w barwach „Jaskółek” w sezonie 2020 ustalili do tej pory Peter Ljung, Daniel Kaczmarek, Ernest Koza, Artur Mroczka oraz juniorzy Mateusz Cierniak i Dawid Rempała.

(za unia.tarnow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.