Grychtolik wzmocnił GKS Katowice

sports news

Patryk Grychtolik wzmocnił GKS Katowice – poinformowali czterokrotni wicemistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

18-letni pomocnik, dotychczas związany z Zagłębiem Lubin, parafował dwuipółletnią umowę, obowiązującą do końca czerwca 2020 roku. Zawarte porozumienie zakłada również opcję przedłużenia współpracy o kolejne dwanaście miesięcy.

– Pozyskanie Grychtolika jest elementem polityki długookresowej. To bardzo młody i perspektywiczny zawodnik, który od trzech lat rozgrywa mecze i strzela bramki na poziomie Centralnej Ligi Juniorów – wyznał Tadeusz Bartnik.

– Ważne dla nas jest również to, że Patryk jest z Katowic i w trakcie grudniowych testów został pozytywnie zweryfikowany przez nasz sztab szkoleniowy – dodał dyrektor sportowy klubu z Bukowej.

GKS Katowice po 21. kolejkach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli zaplecza LOTTO Ekstraklasy. Słabszy dorobek ma jedynie zamykająca stawkę Garbarnia Kraków.

(za gkskatowice.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.