Grzegorz Niciński: Cieszą nas te punkty

Arka Gdynia pokonała na wyjeździe w meczu 17. kolejki pierwszej ligi Chrobrego Głogów 1:0 (1:0). Na pomeczowej konferencji prasowej swojego zadowolenia z kompletu punktów nie ukrywał opiekun gości, Grzegorz Niciński.

Żółto-Niebiescy na tym etapie rozgrywek plasują się na wysokim drugim miejscu. Na chwilę obecną mają oni na swoim koncie trzydzieści dwa punkty. Do liderującej Wisły Płock tracą dwa “oczka”.

– Wreszcie udało mi się wygrać w Głogowie. Byliśmy skuteczniejsi o tę jedną bramkę. Mieliśmy swoje dobre momenty w tym meczu, podobnie jak Chrobry. Strzeliliśmy bramkę “do szatni” po bardzo ładnej, zespołowej akcji i to ustawiło dalszy przebieg meczu – powiedział Grzegorz Niciński, cytowany przez “arka.gdynia.pl”.

– W drugiej połowie nastawiliśmy się na grę z kontry, mieliśmy okazję po strzale Rafała Siemaszki. Chrobry był jednak groźny do samego końca. Cieszą nas te punkty. Drużyna była bardzo zdeterminowana i to napawa optymizmem przed dwoma meczami z rundy wiosennej, które nas teraz czekają – kontynuował.

– Chcieliśmy zdobyć 3 punkty. Mieliśmy trochę inne ustawienie niż zwykle. Rafał Siemaszko zaczął na ławce, o czym zadecydowały względy taktyczne. Nie było Michała Nalepy, więc zagrał Grzesiu Tomasiewicz. Cieszę się z tego, że zawodnicy dobrze funkcjonowali na boisku, bo to wszystko się składa na końcowy wynik – dodał.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…