Grzegorz Niciński: Każde zwycięstwo jest ważne

Arka Gdynia wysoko pokonała na własnym stadionie w ramach 12. kolejki pierwszej ligi Rozwój Katowice 4:0 (1:0). Na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec gospodarzy, Grzegorz Niciński przyznał, iż dla jego zespołu każde zwycięstwo jest ważne.

Żółto-Niebiescy po dwunastu rozegranych starciach na zapleczu Ekstraklasy z dorobkiem 22 punktów plasują się na pierwszym miejscu. Nad trzecim Zawiszą mają jedno “oczko” przewagi.

– Wygraliśmy wysoko, wykorzystaliśmy swoje sytuacje. To był trudny mecz. Do przerwy goście mieli okazje bramkowe. Myślę, że druga bramka na początku drugiej połowy była decydująca i dodała nam skrzydeł. Szkoda okazji Grześka Tomasiewicza. To jest młody chłopak i chciałbym, żeby zdobył bramkę w pierwszym zespole – powiedział Grzegorz Niciński, cytowany przez oficjalną stronę internetową pierwszoligowego klubu.

– Cieszymy się, że wygrywamy. Każde zwycięstwo jest ważne. W grze jest jednak jeszcze trochę mankamentów, nad którymi musimy pracować. Rozwój miał przecież swoje sytuacje i to jeszcze przy stanie 0:0 – kontynuował.

– Dziś się cieszymy, jednak już jutro mamy trening, potem mecz grają rezerwy i myślimy już o Bytovii. Trzeba zagrać lepiej niż dzisiaj, by zdobyć punkty w Bytowie. Fajnie się pracuje, gdy zdobywamy punkty. Mamy swoją mini passę i chcemy, by trwała ona jak najdłużej. Te punkty na pewno napędzą nas do jeszcze cięższej pracy – dodał.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…