Grzegorz Niciński: Utrzymujemy się w dobrej dyspozycji

– Jesteśmy na dobrej drodze, by osiągnąć nasz cel. Utrzymujemy się w dobrej dyspozycji i oby tak dalej – powiedział na konferencji prasowej po spotkaniu z Pogonią Siedlce (3:0) trener Arki Gdynia, Grzegorz Niciński.

Na listę strzelców po stronie gospodarzy wpisywali się odpowiednio Dariusz Formella, Paweł Abbott oraz Miroslav Bożok, który ostatecznie wynik starcia ustalił w 71. minucie rywalizacji. Po 24. kolejkach Arka plasuje się w ligowej tabeli na pierwszym miejscu.

– Prowadziliśmy 1:0 do przerwy i uczulałem, że mecz się jeszcze nie skończył. W drugiej połowie strzeliliśmy kolejne bramki i cieszymy się z 3 pkt. W piątek czeka nas kolejny mecz. Jesteśmy na dobrej drodze, by osiągnąć nasz cel. Utrzymujemy się w dobrej dyspozycji i oby tak dalej – stwierdził opiekun Żółto-Niebieskich, cytowany przez „arka.gdynia.pl”.

– Mamy w kadrze wielu zawodników, kilku nie zmieściło się w osiemnastce. To jest rywalizacja sportowa, która podnosi poziom. Zmiana Marcusa na Bożoka to był mój wybór, zmiana taktyczna. Przesunąłem dobrze dysponowanego Darka na prawą stronę. Miro dostał szansę i dał nam więcej. Pociągnął drużynę jeszcze bardziej do przodu – dodał były piłkarz Wisły Kraków.