Grzesik: Chcemy pokazać dobrą i skuteczną piłkę

sports news

Trener Korony Kielce Sławomir Grzesik mobilizuje swoich podopiecznych przed sobotnią konfrontacją z Wisłą Kraków w ramach ósmej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

– Nie stresuję się przed tym meczem, ale emocję są. Każdy wie jak bardzo ważne są to mecze. Wszystkim zawodnikom zależy żeby dobrze zagrać i zapunktować – podkreślił opiekun Korony.

– Mam nadzieję, że drużyna podejdzie do tego z odpowiednim zaangażowaniem i koncentracją. Chcemy zdobyć punkty, bo wiadomo w jakiej sytuacji jesteśmy w tabeli, więc to jest dla nas najważniejsze – kontynuował szkoleniowiec zespołu z Kielc.

– Jestem dobrej myśli, bo jak już mówiłem wcześniej, jest to drużyna z potencjałem, która musi wyjść z dołka i chcemy w sobotę pokazać dobrą i skuteczną piłkę. Czy trafiłem do piłkarzy, okaże się w sobotę. Myślę, że wygląda to lepiej niż w pierwszym dniu, kiedy wszedłem do szatni – zaznaczył Grzesik.

– Myślę, że wszystko poszło do przodu, zobaczymy na ile bo ciężko to określić przed meczem ligowym. Tę drużynę stać na lepsze granie. Pracujemy nad tym, by piłkarze uwierzyli we własne umiejętności i możliwości i że potrafią wygrywać w tej lidze – podsumował następca Gino Lettieriego.

(za korona-kielce.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Dynamo Kijów – Benfica https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dynamo-kijow-benfica/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Reading – Blackburn https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-reading-blackburn/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…