Guardiola: Bez chęci i przekonania nie wygramy Ligi Mistrzów

sports news

Menedżer Manchesteru City Pep Guardiola, przed meczem z Dinamem Zagrzeb, cytowany przez oficjalną stronę klubu, odniósł się głównie do klubowych aspiracji w dążeniu do ewentualnego triumfu w całych rozgrywkach Ligi Mistrzów.

– Chcę ją wygrać, jeśli mi się nie uda, nie zmieni to mojego życia, ale zrobię wszystko co w mojej mocy – rozpoczął swoją wypowiedź Katalończyk.

– Niemożliwe jest wygrać Ligę Mistrzów bez przekonania, że chcemy tego – zaznaczył były szkoleniowiec Barcelony i Bayernu.

Guardiola skupił się także na istotnej roli kibiców w osiągnięciu zamierzonego celu.

– Fani będą mieli znaczącą rolę do odegrania w klubowym celu, którym jest wygranie pierwszego w historii tytułu Ligi Mistrzów. Ewentualny sukces w najbardziej prestiżowym turnieju w Europie byłby wspólnym przedsięwzięciem, łączącym najlepsze wysiłki trenerów, zawodników, personelu pomocniczego i kibiców – podsumował Guardiola.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.