Habib Diallo na celowniku Newcastle United

sports news

Jak informuje „Sunderland Echo”, Habib Diallo z FC Metz znalazł się w kręgu zainteresowań Newcastle United.

Włodarze ekipy „Srok” już w nadchodzącym oknie transferowym zamierzają sprowadzić na St James’ Park Habiba Diallo i są w trakcie przygotowywania za niego oficjalnej oferty.

Reprezentant Senegalu jest wychowankiem FC Metz i występuje w dorosłej drużynie od 2015 roku. Jego obecnym kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

W tym sezonie napastnik jest najlepszym strzelcem Ligue 1 – zdobył osiem bramek w dwunastu rozegranych meczach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.