Hamann: Benitez był większym taktykiem niż Houllier

sports news

Były gracz Liverpoolu – Didi Hamann wypowiedział się na temat różnic jakie dzielą Rafaela Beniteza i Gerarda Houlliera, czyli byłych szkoleniowców The Reds.

Hamann sięgnął po europejskie tytułu pod dowództwem obu tych trenerów.

– Gerard był bardziej menadżerem, który potrafił z nami rozmawiać. Był dla nas jak przyjaciel. Mieliśmy wielu młodych graczy, jak Gerrard, Carragher czy Murphy, do których potrafił dotrzeć – powiedział były gracz The Reds.

– Benitez był bardziej zaawansowany pod względem taktycznym, na który stawiał spory nacisk – dodał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.