Hamsik: Nigdy nie zagrałbym w Juventusie

sports news

Marek Hamsik przeniósł się z SSC Napoli do chińskiego zespołu Dalian Yifang. W rozmowie z telewizją „Sky Sport Italia” przyznał, że nigdy nie zdecydowałby się na transfer do Juventusu FC.

– Przed mną nowa przygoda w kraju którego nie znam. Na razie nie wiem co mnie tam czeka – powiedział Marek Hamsik. Słowak został zapytany czy kiedy grał w Neapolu, był bliski transferu do Juventusu FC.

– Nie powiedziałbym, że tak było. Nigdy nie przejdę do Juventusu. Nie chciałem odchodzić z Napoli, bo czułem się tutaj znakomicie – wytłumaczył Hamsik.

31-latek grał w zespole z Neapolu od 2007 roku. Zdobył dwa Puchary Włoch, ale jak przyznał żałuje, że nie sięgnął z kolegami po tytuł mistrzowski w lidze.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.