Hancock: Cardiff to wspaniałe zawody

sports news

Greg Hancock jest gotowy na przylot do Europy, gdzie jako gość specjalny pojawi się w strefie kibica podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff – informuje oficjalny serwis Indywidualnych Mistrzostw Świata.

Amerykanin ma przerwę od ścigania, gdyż czuwa przy chorej małżonce w Kalifornii i w zawodach zastąpi go pierwszy rezerwowy Robert Lambert.

– Nie mogę się doczekać wyprawy do Europy, aby jeszcze raz tu zawitać i sprawdzić stare kąty. Byłem sfrustrowany, musząc oglądać wszystko z daleka, więc miło będzie znów być tego częścią i nasiąknąć tym od nowa, jednak zdecydowanie wolałbym się ścigać – wyznał czterokrotny indywidualny mistrz świata.

– Mam bardzo napięty grafik w ciągu tych trzech dni. Strefa kibica Monster Energy w Cardiff zawsze jest ognista i szalona, więc zabawnie będzie znowu wziąć w tym udział – podkreślił Kalifornijczyk, który zawiesił karierę wiosną bieżącego roku.

– Mój syn Wilbur trzyma mnie na bieżąco z tym co się dzieje i rzeczywiście ciekawie jest oglądać to wszystko choć raz z zewnątrz. Jestem zaintrygowany możliwością ponownego spojrzenia na to od środka i zobaczenia jak radzą sobie inni. To wspaniałe zawody i wybornie będzie znów wszystkich zobaczyć – dodał Hancock.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…