Hancock: Nie dostałem jeszcze żadnej oferty z Polski

sports news

Greg Hancock nie kryje rozczarowania decyzją o pozbawieniu licencji Stali Rzeszów, z którą przed rokiem związał się trzyletnim kontraktem.

Amerykanin pozostał w ten sposób bez klubu w Polsce, ale spokojnie reaguje na wydarzenia w stolicy Podkarpacia.

– Jestem otwarty na propozycje. Obecnie nie dostałem jeszcze żadnej oferty – wyznał Hancock w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

– Mam świadomość, że wszystkie zespoły zamknęły już swoje kadry, ale jestem gotowy na rozmowy, jeśli ktoś będzie zainteresowany – podkreślił czterokrotny indywidualny mistrz świata.

– Mam zespół w Szwecji. Jestem szczęśliwy, że Dackarna Malilla zbudowała mocną drużynę i zobaczymy, co uda nam się osiągnąć – kontynuował Kalifornijczyk.

– Jestem zszokowany, tym co się stało ze Stalą Rzeszów. Docierają do mnie wieści, że chodziło o problemy finansowe. To bardzo smutne dla kibiców tej drużyny i czujemy wszyscy lekki wstyd. Mam jednak nadzieję, że klub przetrwa – dodał Hancock.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.