Hancock z powodu choroby żony nie wystąpi w GP Polski

sports news

Greg Hancock nie wystąpi w Grand Prix Polski w Warszawie – poinformował oficjalny serwis Indywidualnych Mistrzostw Świata.

Czterokrotny indywidualny czempion globu zawiesił starty ze względu na chorobę nowotworową żony. Lekarze zdiagnozowali u Jennie Hancock agresywnego raka piersi.

– Ja i nasi trzej chłopcy Wilbur, Bill i Karl będziemy w tych trudnych chwilach przy niej. Dlatego robię sobie przerwę od speedwaya – podkreślił Kalifornijczyk.

Miejsce Hancocka na sztucznym owalu Stadionu Narodowego zajmie Robert Lambert. Brytyjczyk pełni w tym sezonie rolę pierwszego rezerwowego cyklu Grand Prix 2019.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.