Hansen przedłużył kontrakt z Kolejarzem Opole

sports news

Mads Hansen przedłużył kontrakt z Kolejarzem Opole – poinformował drugoligowy klub na swojej oficjalnej stronie.

Młody Duńczyk jest drugim żużlowcem, który zadeklarował pozostanie w zespole z Opolszczyzny na sezon 2020. Wcześniej uczynił to także jego rodak Bjarne Pedersen.

Zarząd Kolejarza prowadzi rozmowy również z częścią pozostałych zawodników, którzy reprezentowali barwy opolskiej drużyny w minionym sezonie. W odróżnieniu do poprzedniego nie będzie to jednak szeroka lista.

Hansen wystąpił w minionym sezonie w pięciu meczach, w których wykręcił średnią na poziomie 1,958 pkt/bieg. Wcześniej bronił barw Kolejarza na zasadzie wypożyczenia z Falubazu Zielona Góra.

(za kolejarzopole.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.