Hansi Flick: Eintracht gra z wielką pasją

sports news

– Przystąpimy do tego spotkania, jak do każdego innego. Już trzeci raz w tym sezonie analizowaliśmy grę Eintrachtu. Na pewno mają dużą jakość, zwłaszcza są bardzo niebezpieczni przy stałych fragmentach gry – powiedział przed półfinałowym meczem w Pucharze Niemiec, trener Bayernu Monachium, Hansi Flick.

– Będziemy musieli być skoncentrowani przez pełne 90 minut, a może dłużej. Mój zespół zna już mocne strony drużyny z Frankfurtu, ale znamy także nasze atuty – dodał opiekun Bawarczyków.

– Drużyna Eintrachtu posiada wiele doświadczenia, zwłaszcza w meczach pucharowych, czy to w Lidze Europy, czy w naszym narodowym pucharze. Mają dużą jakość w zespole i grają z wielką pasją. Wywierają ogromną presję na rywalach i walczą o każdą piłkę. Będziemy musieli być bardzo skupieni i popełniać jak najmniej błędów – zakończył Flick.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.