Harris: Zaryzykowałem i jeździłem z urazem

sports news

Chris Harris zmuszony był w trakcie minionego sezonu do jazdy z kontuzją nadgarstka.

– W żużlu nie można mieć sześciu tygodni przerwy. Byłbym bezrobotny, gdybym tyle pauzował. Więc zaryzykowałem i jeździłem z tym urazem – ujawnił Harris w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

– Cały sezon był bolesny. Musiałem się z tym uporać. Wiedziałem, że i tak pewnie będę musiał to zoperować zimą – stwierdził były uczestnik cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Świata, który medyczne zaległości nadrabia w trakcie zimowej przerwy.

– Śruba się poluźniła, więc nie było ulgi. Na szczęście krew dalej dobrze krążyła, więc wzięli fragment kości z mego biodra i wypełnili ten ubytek. Dali dwie dodatkowe śruby i mam nadzieję, że będzie w porządku. Teraz muszę być przez kilka tygodni w gipsie – kontynuował reprezentant Wielkiej Brytanii, którego również kontuzjowana żona spodziewa się trzeciego potomka.

– Nie jest lekko, gdyż dziecko potrzebuje wszystkiego co najlepsze. Lekarze powiedzieli, że dopóki dziecko się nie urodzi, jej noga nie będzie zdrowieć. Więc ona opiekuje się mną i dwójką dzieci. Wyglądamy jakbyśmy walczyli w ringu z Anthonym Joshuą – dodał Harris.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.