„Harry Kane może opuścić Tottenham, aby siegnąć trofea”

sports news

Angielskie media spekulują, że Harry Kane może opuścić Tottenham Hotspur po zakończeniu tego sezonu. Clive Allen, były przed laty znakomity napastnik „Kogutów”, uważa, że obecny kapitan drużyny może chcieć odejść do innego klubu, aby zdobyć w końcu jakieś trofeum.

– Grałem z Ledley’em Kingiem, który był niewiarygodnym talentem i całą swoją karierę spędził w Tottenhamie Hotspur. W obecnych czasach działa to jednak inaczej. Uważam, że Harry Kane jest bardzo ambitnym zawodnikiem i będzie chciał grać w drużynie, z którą będzie mógł sięgać po trofea – powiedział Clive Allen w rozmowie z „Goal”.

– Oczywiście dojdzie do punktu, w którym zdecyduje, że to może mu się nie udać z drużyną Spurs. Liczę na to, że on wierzy, iż uda mu się to w Tottenhamie. Klub jest w tej chwili w doskonałym momencie. Wiem, że drużyna przechodzi trudny okres po przegranym finale Ligi Mistrzów, ale już sam awans do niego były wielkim świętem – przyznał.

– Jestem przekonany, że Harry jest obecnie szczęśliwy w Spurs i będzie dalej strzelał dla nich gole przez kolejne lata – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.