Harry Maguire zostanie najdroższym obrońcą w historii?

sports news

Manchester United cały czas nie rezygnuje z walki o pozyskanie Harry’ego Maguire’a. „Czerwone Diabły” są gotowe zapłacić za środkowego obrońcę Leicester City 80 milionów funtów.

Defensor ma ważny kontrakt z „Lisami” przez jeszcze cztery lata. Dlatego klub z King Power Stadium ma bardzo dobrą pozycję w negocjacjach i może zdecydować się sprzedać go jedynie wtedy, jeśli otrzyma bardzo wysoką ofertę.

„Sky Sports” donosi, że ta będzie rekordowa. Manchester United jest gotowy zaproponować za niego 80 milionów funtów. Gdyby transfer doszedł do skutku, to Maguire zostałby najdroższym obrońcą w historii futbolu. Do tej pory najwięcej kosztował Virgil van Dijk. Liverpool FC zapłacił za Holendra Southampton FC 75 milionów funtów.

Maguire w minionym sezonie 2018/19 wystąpił w 31 meczach Premier League. Strzelił w nich trzy gole. Kontrakt 26-latka z „Lisami” obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.